Milí priatelia,
v utorok 23.6.2026 bolo slávnostné otvorenie novopostavenej Materskej škôlky v Odoríne, za prítomnosti poslancov NR Slovenskej republiky a iných vzácnych hostí.
Sme radi, že ako zhotoviteľ stavby sme boli súčasťou tohto nádherného projektu. Materská škôlka privíta v nasledujúcom školskom roku 42 detičiek, ktorým prajeme, aby to bolo miesto plné radosti, smiechu, priateľstiev a krásnych zážitkov.

Aj touto cestou sa chceme ešte raz poďakovať pani starostke Ing. Márii Goduľovej, stavebnému dozoru Ing. Edite Baginovej, ako aj všetkým zainteresovaným za prejavenú dôveru a spoluprácu..


Ak aj Vy uvažujete o rekonštrukcii Vášho objektu, kontaktujte nás.